Yellow Fish - billiard club Brno

OTEVÍRACÍ DOBA
ne-čt 16-00h
pá-so 16-02h

 

Zdravím všechny příznivce billiardu a dobré zábavy!

Náš club se nachází v Brně Kohoutovicích zhruba 5 km od centra. Pro  některé je to  možná  trochu  z ruky, ale ti z vás, kteří mají rádi kvalitní, profesionální biliardové stoly, pěkný design, stylové a čisté prostředí, výkonnou vzduchotechniku a vždy místo k zaparkování, si k nám jistě cestu najdou. Navíc kromě biliardu u nás najdete dva šipkové automaty, úžasnou hru NAGELN, cocktail bar a obrovské mořské akvárium.

Součástí YELLOW FISH clubu je také kavárna s krásnou dětskou hernou! Za zmínku také stojí, že na našem baru nabízíme 10 druhů sudového vína.

YELLOW FISH club je ideální místo pro konání nejen narozeninových oslav, party a firemních večírků, ale i pro nejrůznější školení, semináře nebo prezentace!  Naši kavárnu  jsme  totiž  schopni  proměnit  ve školící místnost s kapacitou až 50 míst!! 

Obyvatelé Kohoutovic již nemusí jezdit do podobných zařízení v centru Brna, mohou zůstat v blízkosti svého domova a ušetřit tak spoustu peněz a času za dopravu a dát si u nás raději panáka navíc!


Těšíme se na vaši návštěvu!